< < Önceki Sayfaya Dön
İnşaat Mühendisleri için MATLAB Kullanımına Giriş / Cüneyt Vatansever - Yavuz Durgun - M. Günhan Aksoylu - Kutlu Darılmaz
İnşaat Mühendisleri için MATLAB Kullanımına Giriş / Cüneyt Vatansever - Yavuz Durgun - M. Günhan Aksoylu - Kutlu Darılmaz

İnşaat Mühendisleri için MATLAB Kullanımına Giriş / Cüneyt Vatansever - Yavuz Durgun - M. Günhan Aksoylu - Kutlu Darılmaz (30081)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺400,00
İndirimli : ₺300,00
:

 

 

Bu kitap, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde okutulan Bilimsel ve Mühendislik Hesaplamalarına Giriş dersinin içeriği ile uyumlu olacak şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca kitabın, ülkemizdeki diğer mühendislik ve mimarlık bölümlerinde okutulan paralel derslerin hedeflenen amaçlarına ve beklentilerine de uygun olmasına özen gösterilmiştir.

Okuyuculara sunulan MATLAB programı konuları; Genel Bilgiler, Denetim ve Döngüler, Vektörler ve Matrisler, Veri Okuma, Çizimler, Dosyalar, Eğri Geçirme ve Kullanıcı Arayüzü olarak özetlenebilir.

Yazarlar bu kitabın İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık başta olmak üzere tüm mühendislik bölümleri öğrencilerine ve aynı zamanda konu ile ilgilenen mühendislere de yararlı olacağına inanmaktadırlar.

 
Konu Başlıkları
Programın Çalıştırılması
Değişkenler
Vektörler
Text Dosyalarından Veri Okuma
Çoklu Çizim
Script
Eğri Geçirme
Kullanıcı Arayüzü

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı