SİPARİŞ VE TESLİMAT

 

Ödeme Seçenekleri

birsenyayinevi.com' a siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ve banka havalesi ile yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri
Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi Banka Havalesi yada EFT yoluyla yapacağınız zaman iletişim bilgileri üzerinden mağazamızı arayabilir ve bilgi vererek telefon üzerinden tamamlayabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi telefonla bildirerek veya [email protected] adresine attıktan sonra yine mağazamızı 0212 527 85 78 no'lu telefondan arayarak havale ile yapabilirsiniz. Siparişinizde belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra telefonla bilgi veriniz.

 

Banka Hesap Numaralarımız

Banka adı

Şube Adı

Hesap No

Iban No

Türkiye İş Bankası

Sultanhamam

1164842

TR69 0006 4000 0011 0481 1648 42

 

 

 

 

 

Garanti ve Teslimat Şartları, Teslim Süresi

Ürün detayı sayfalarında her ürünün teslim süresi yazmaktadır. Sipariş vermiş olduğunuz ürünler belirtilen süre içinde kargoya teslim edilecektir. Siparişinizin kargoya teslim edildiği zaman tarafınıza e-maille bildirilecektir. Kargoya verilen siperişlerin teslim süresi 24-96 saat arasında değişmekte olup, üç iş günü içinde teslim alamadığınız takdirde bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri temsilcilerimiz sorumlu kargo şirketiyle iletişime geçerek paketinizin takibini yaparak size bilgi verecektir .

Adetli alımlarınızdaki teslim süresi üretim zamanına göre değişiklikler gösterebilir, müşteri temsilcilerimiz adetli alımlarınızda teslim süresi ile ilgili sizinle irtibata geçeceklerdir.

Kargo Ücreti: Almış olduğunuz kitaplar, belirlenen desi miktarı üzerinden fiyatlandırılarak nihai bedele eklenir.  

Hasarlı, Eksik, Yanlış Ürünler: Kapıda paketinizi teslim aldıktan sonra paketinizi kontrol ederek teslim almanızı ve pakette hasar varsa hemen o sırada kuryeye ile birlikte tutanak tutturarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Unutmayın ki, kargo şirketinden paketi teslim aldığınıza dair imza, ürünü hasarsız ve doğru teslim aldığınızı belirten bir imzadır. Teslim aldığınıza dair imzayı attığınız andan itibaren kargo şirketi görevini tamamlamış sayılacaktır.

 

Garanti Koşulları , Arızalı Ürünler, Sipariş İptal ve Ürün İade Şartları

Ürün Garantileri: birsenyayinevi.com mağazasından almış olduğunuz ürünler Birsen Yayınevi garantisi altındadır. Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce kurye ile tutanak tutulduğu takdirde kabul edilecektir. Paketi teslim alırken attığınız imza, paketi hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir ve kargo şirketi o andan itibaren sorumlu tutulamamaktadır.

Arızalı Ürünler: Arızalı ürünlerle karşılaştığınız takdirde arızanın tespiti için [email protected] adesine bir e-posta göndererek veya arızalı ürün bilgi formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz halinde teknik servisimiz sorunu inceleyecek, size bilgi verecektir. Teknik servis personelimizin üründe bir hata olduğunu düşünerek, onay vermesi halinde ürününün tarafımıza gönderiniz. Ürününün elimize ulaşmasından sonra kullanıcı hatası veya garanti kapsamında yer almayan şartlar dışında bir teknik arıza olması halinde ürününüzün tamiri gerçekleştirilecek eğer tamir edilemez bir arızası var ise yenisi ile değiştirilecektir.

Sipariş İptali: Siparişinizi verdikten sonra 1 saat içerisinde 0212 527 85 78 no'lu telefondan yetkililere (mesai saatleri içerisinde) ulaşarak  iptal etmek istediğiniz siparişinizi (sipariş numarasıyla) belirterek veya [email protected] adresine sipariş numaranız ve üye olduğunuz e-posta adresinizi bildirerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.    

İade Prosedürü: birsenyayinevi.com mağazası Tüketici Haklarına saygılıdır ve yasal çerve dahihilinde tükecilerine gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Ürün iadeleri aşağıdaki koşullara uygun olduğu takdirde kabul edilmektedir.

1. Teslim aldığınız ürünleri fatura kesim tarihinden itibaren 1 hafta içinde tekrar satılabilirliği bozulmadan, tüm akseauarları ve orijinal kutusu içinde iade edebilirsiniz.

2. İrasaliye ve/veya İrsaliyeli Faturanın tüm nüshaları veya kurumsal alışverişlerde İade Faturası olmayan ürün iadeleri kabul edilemez.

3. Ürün iadeleri gönderilmeden önce [email protected] mail adresine yazılan e-posta ile tarafımıza önceden bildirilmesi gerekmektedir.

4. Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce kurye ile tutanak tutulduğu takdirde kabul edilecektir. Paketi teslim alırken attığınız imza, paketi hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir ve kargo şirketi o andan itibaren sorumlu tutulamamaktadır.

5. Ürünün yukarıdaki şartlara uygun bir şekilde tarafımıza ulaşması halinde kargo ücreti hariç tutularak, ürün bedeli tarafınıza ödenecektir. Kredi kartı geri ödemeleri 1-3 gün içinde, havale ile geri ödemeler 1-6 gün içinde hesabınıza geçecektir.

 

Alışverişle İlgili Genel Konular

1. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyat güncellemelerinde oluşabilecek yanlışlıklarda, birsenyayinevi.com satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.

2. birsenyayinevi.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 6 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı birsenyayinevi.com sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı